استاندار اصلی هرمزگان کیست؟

در روزهایی که گزینه بومی «احمد راستی» برای استانداری هرمزگان قطعی شده بود ، یک دفعه «سعید محمد»ی که به علت تخلفی که داشت از فرماندهی قرارگاه خاتم الانبیا برکنار شده بود و جزو رد صلاحیت‌های ریاست جمهوری هم بود ، توانست مشکلات سیاسی که با «قالیباف» داشت را حل کند و خودش را به «رییسی» برساند.

«رانده شده» به یک‌باره سر از دبیری شورای عالی مناطق آزاد اقتصادی کشور درآورد و آدم صد خودش؛ مهدی دوستی ، «سخنگو یا قلک» زمان ستادبازی‌های انتخاباتی را جایگزین «راستی» کرد و اینگونه سهم خود را از ستاد انتخاباتی رییسی در لحظه آخر تقسیم غنایم دولت قبلی گرفت.

امروز «استاندار هرمزگان» یا «نماینده دولت» مشخص نیست کیست؟ می‌توان بین دو گماشته ، منصوبی (گلستانی ، دوستی) و خود «سعید محمد» تعریف کرد و با کمال تأسف افرادی که می‌توانند جلوی این جریانات را بگیرند نمایندگان مردمند که طی این سالها حضور در مجلس نشان دادند قابل اصلاح نیستند و طبق روال سابق دنبال امورات خویش هستند و دغدغه اطرفیان خود را دارند و در عمل اثبات کردند صدای مردم هرمزگان نیستند و خود را نمایندگی می‌کنند نه مردم را…

کلام آخر هرمزگانی که امروز تبدیل شده است به سرقفلی باندهای سیاسی و معامله‌گری نمایندگان و سکوی پرش مدیران فاقد سابقه‌کاری جهت رزومه‌سازی و تصاحب مشاغل با حقوق‌ و مزایای بالا و پست‌های چرب در صنایع و بنادر و پالایشگاه‌ها و… آیا این بی‌رحمی در قبال مردم «مظلوم و محروم هرمزگان» انصاف است؟ یا عامل اصلی کسب رتبه برتر در زمینه فلاکت ، بیکاری ، محرومیت ، بدبختی و فقر غذایی مردم این استان میباشد.

مافیایی که امروز منابع و ثروت مردم استان را در اختیار دارند و استثمار کردند و نمایندگان ، دولتمردانش را به بردگی گرفته‌اند، این نانی که از مردم هرمزگان بریدند و دارند با گردن کلفتی می‌خورند از گوشت سگ ، الاغ و… حرام‌تر و این نوع نان خوردن بدتر از نان «ناموس فروشی» خوردن است ، این منازل و کاخ‌هایی که برای خود در داخل و خارج از کشور ساختند بر روی جسم و جان مردم هرمزگانی ساخته شده است.

هیهات منا الذله

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

The Instagram Access Token is expired, Go to the Theme options page > Integrations, to to refresh it.
دکمه بازگشت به بالا