گام‌های مثبت در حوزه معادن برداشته شد

عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس گفت: در حوزه معادن نیز قدم‌های بسیار خوبی برداشته شده و به نظر می‌رسد این مسیر همچنان ادامه داشته باشد.

حسین حسین زاده، عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس درباره عملکرد وزیر صمت اظهار کرد: اگرچه وزیر صمت از ابتدای آغاز به کار مورد نقد نمایندگان مجلس قرار داشت، اما طی یک سال و اندی که از وزارت وی می‌گذرد منشاء خدماتی نیز بوده است که نمی‌توان از آن چشم‌پوشی کرد مثلا نمی‌توان وضعیت اسفناک فولاد و سیمان را در کشور فراموش کرد که خوشبختانه اکنون این دو صنعت شرایط بهتری دارند.

نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چالش‌های در حوزه خودرو وجود داشت، اما اکنون سرو سامان نسبی پیدا کرده است.

وی افزود: همچنین در زمینه واردات خودرو نقد‌های جدی وجود داشت که خوشبختانه این واردات وارد فاز نهایی شده و امید به تحقق آن بسیار است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به اینکه تا قبل از وزارت فاطمی امین رشد صنعت منفی بود، اما اکنون به اندک رشد مثبتی رسیده است، ادامه داد: در حوزه معادن نیز قدم‌های بسیار خوبی برداشته شده است و به نظر می‌رسد این مسیر همچنان ادامه داشته باشد.

منبع: بورس نیوز

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

The Instagram Access Token is expired, Go to the Theme options page > Integrations, to to refresh it.
دکمه بازگشت به بالا