کارشناس آمریکایی: هیچ رئیس‌جمهوری به اندازه ترامپ از جنگ هراسان نبوده است

به گزارش «اشکان نیوز»؛ «بیل پالمر» تحلیلگر سیاسی آمریکا روز چهارشنبه سخنرانی «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا را نشانه ضعف وی و هراس او از جنگ توصیف کرد.

وی در توییتر نوشته است: «بار دیگر این را می‌گویم. ترامپ بیش از هر رئیس‌جمهور معاصر دیگری، از جنگ هراسان است. مخالف جنگ نه، هراسان از جنگ. او می‌داند که جنگ می‌تواند به ریاست‌جمهوری نامحبوب او پایان دهد.»

پالمر افزود: «جهان می‌تواند هراس ترامپ از جنگ را بو بکشد. به همین دلیل است که کشورهایی چون ایران و کره شمالی می‌توانند دائما و به سادگی او را شکست دهند.»

این تحلیلگر آمریکایی در یادداشتی هم که در پایگاه شخصی‌اش منتشر کرده، از سخنرانی ترامپ انتقاد کرده و نوشته است که وی آشکارا مضطرب و پریشان بود.

وی در این مورد نوشته است: «دونالد ترامپ حین سخنرانی امروزش انگار در بهترین حالت نیمه‌جان به نظر می‌رسید. مرتب، کلماتش را بریده بریده اداه می‌کرد و ظاهراً نفس کم می‌آورد. لغات را بد تلفظ می‌کرد.»

نوشته های مشابه

پالمر وی همچنین نوشته ترامپ در بخشی از سخنانش به موشک‌های فوق فراصوت آمریکا اشاره کرده که جزو اطلاعات محرمانه هستند.

ترامپ که تا پیش از این از هدف قرار دادن نقاط متعدد در ایران صحبت می‌کرد، امشب در نطق خود بعد از ضربه موشکی جمهوری اسلامی، از هرگونه تهدید نظامی علیه ایران عقب‌نشینی کرد و با صدایی لرزان از لزوم صلح با ایران، لزوم کاهش حضور آمریکا در منطقه غرب آسیا و منفعت مشترک آمریکا و ایران در مبارزه با داعش سخن گفت.

 

 

منبع:فارس

انتهای پیام/*

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

The Instagram Access Token is expired, Go to the Theme options page > Integrations, to to refresh it.
دکمه بازگشت به بالا