یعقوب دبیری نژاد: ادعای پاکدستی را ادامه دهید افشاگری می کنم

در ابتدای این جلسه یعقوب دبیری نژاد عضو شورای شهر بندرعباس اظهار کرد: بنده از رییس کنونی شورای شهر بندرعباس در رسانه خودم و در گذشته حمایت های فراوانی کرده ام که انگار ایشان فراموش کرده است ولی بداند که هرگز وجدان خودم و مردم شهرم را به بازی های کثیف سیاسی و زد و بندهای مرسوم سیاسیون نخواهم فروخت اما ایشان این منصب ریاست شورا را مدیون همین خط و مشی است.

وی ادامه داد: رییس شورا هنوز متوجه نشده که من اگر اهل معامله بودم همان زمانی که از سوی دوستان ایشان پیغام و پسغام و وعده و وعید و تهدید مرحمت می فرمودند سر سفره چربشان می نشستم. صد البته در خواب ببینند که بتوانند همچون دوره گذشته شورا با شل و سفت کردن وظایف شورایی و نظارتی خود برای خودشان و نزدیکانشان کلاهی ببافند.

دبیری نژاد عنوان کرد: عده ای در دور قبل شورا با همین شل و سفت کردن ها امتیازات زیادی گرفته اند و اگر ادعای پاکدستی خود را ادامه دهید حتما در نطق ویژه ای امتیازات گرفته شده را افشا خواهم کرد.

وی در بخش دیگری از نطقش با تشکر از فولاد هرمزگان، نفت ستاره خلیج فارس و نفت بندرعباس در ایفای مسؤولیت های اجتماعی خود برای مردم هرمزگان و بندرعباس، به انتقاد از شرکت فولاد کاوه در عدم انجام مسؤولیت های اجتماعی اش پرداخت و گفت: فکر کرده اند که با برگزاری یک پیاده و دادن ۴۴ دوچرخه، می توانند بر روی عدم ایفای مسؤولیت های اجتماعی شان سرپوش بگذارند. فولاد کاوه در دو سال اخیر بیش از ۶ هزار میلیارد تومان سود خالص داشته اما متأسفم برای رییس شورایی که در روی آنتن زنده شبکه سه سیما از این مجموعه تقدیر و تشکر می کند که ۴۴ دوچرخه به او به عنوان نایب رییس هیأت ورزش های همگانی داده است.

وی از رییس شورا برای تعریف و تمجید آبکی از فولاد کاوه کیش انتقاد کرد و عنوان داشت: مظلومیت هرمزگان همین است که مطالبه ای را که باید برای توسعه زیرساخت های درمانی و آموزشی و بهداشتی و ورزشی این شهر منجر شود را صرف مطرح نمودن خویش کنیم.

منبع: فارس

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

The Instagram Access Token is expired, Go to the Theme options page > Integrations, to to refresh it.
دکمه بازگشت به بالا