نمایندگان پیگیر شهرداری بندرعباس دقیقاً کجایید؟!

مروری کوتاه بر اقدامات شاخص شهردار بندرعباس در ۶ ماهه دوم سال ۱۴۰۰ ؟! و پاسخ یک مخاطب!

۱)_ سه شنبه های پاسخگویی به مردم (۵۷۰) نفر
دیدار با مردم برای رفع مشکلات آنان آیا جزو عملکرد یک شهردار کلانشهر است یا جزو وظایف ذاتی یک شهردار؟
شهردار محترم اعلام کنند چه تعداد از آن مشکلاتشان حل شده است چه تعداد درخواست‌هایشان به شهرداران مناطق ارجاع داده شده و در نهایت به نتیجه نرسیده‌اند.

۲)_ استفاده از ظرفیت شبکه ملی صدا و سیما برای اطلاع رسانی( برنامه تلویزیونی ۳۳ مورد رادیویی ۷۲مورد):
استفاده از ظرفیت شبکه ملی و صدا و سیما برای اطلاع رسانی در خصوص چی؟ پروژه‌های متعدد شهرداری که در حال انجام است یا پیگیری رفع مشکلات شهروندان در محلات که نشده است؟

۳)_تغییر نگرش در توسعه فضای سبز شهری و حذف تدریجی درخت کنوکارپوس و کاشت درختان بومی (۶۰۰۰ اصله):
نه تنها درختان کنوکارپوس حذف نشد بلکه در برخی از محلات محدود شهر هرس شده‌اند و بعد از گذشت مدتی دوباره به حالت اولیه خود برمی‌گردند! آقای شهردار این ۶۰۰۰ اصل درختان بومی شهردار محترم که کاشته کجاست؟ می خوام برای بازدید بروم؟

۴)_ بهسازی و تکمیل پروژه‌های ( زمین‌های ورزشی ، فرهنگسرا و زمین ورزشی ورودی شرق ، پارک آکواریوم تقاطع مهرگان ، تقاطع پیامبر اعظم ، تقاطع راه آهن و غیره ۲۵ پروژه): اگر منظور شهردار محترم از پروژه پارک آکواریوم پروژه پارک آکواریومی سوروست که مدت‌ها بلااستفاده رها شده و هیچ‌گونه فعالیت عمرانی جدید صورت نگرفته است؛ اگر پروژه جدیدی است که اخیراً تکمیل شده لطفاً اعلام کنند می‌خواهم برای بازدید بروم آنجا! اگر انجام اصلاحات در تعدادی تقاطع به عنوان اقدام شاخص برای یک شهردار کلانشهر تعریف می‌گردد که هیچ.

۵)_ اقدام فوری و جانمایی مکان جهت راه اندازی شهربازی بزرگ بندرعباس (فاز اول ۷۰ هزار مترمربع):
لطفاً شهردار توضیح دهد در چه سالی به سلامتی ساخت شهربازی شروع و به اتمام می‌رسد جانمایی کردن هم شد کار شاخص شهرداری پول ندارد حقوق پرسنل را پرداخت کند گنج پیدا کرده می‌خواهد شهربازی بسازد یا سرمایه‌گذاران آنچنانی صف کشیده‌اند که در مسیر سرمایه گذاری با هزاران بروکراسی اداری موجود از استان فراری هستند!

۶)_اصلاح نورپردازی و زیباسازی ورودی‌های شرقی و شمالی شهر بندرعباس (۶۲ پایه چراغ ۲۴۸ عددی لامپ):
۶۲ پایه بتنی چراغ برق توسط اداره برق تهیه و نصب شده یا شهرداری؟ لطفاً شهرداری ابتدا ماسه‌های اطراف تیرهای برق را تعیین تکلیف کند بعد از اقدام شاخص!

۷)_ راه‌اندازی فاز اول کمپ اسکان بلوار ساحلی شرقی( یک هکتار):
تا آنجایی که یادمان است ، اقدامات زیرسازی کمپ اسکان نوروزی در سال‌های ۹۷ و ۹۸ انجام شده بود؛ آقای شهردار بفرمایند به کمپ مذکور چه امکاناتی افزوده شده است؟

۸)_ برگزاری نخستین مراسم تجلیل از بازنشستگان شهرداری (۳۰۰ نفر)

۹)_ از برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی برای پرسنل حوزه‌های مختلف (۶۰ دوره):
وقتی عملکرد نداشته باشی همین میشه همه ادارات دولتی غیر از پرسنل خود تجدید می‌کنند دوره آموزشی برگزار می‌کنند اینها عملکرد شاخص است.

۱۰)_ جمع آوری و ساماندهی متکدیان و معتادان( ۱۸۷۱ نفر)
آقای شهردار شما واقعاً ۱۸۷۱ نفر از متکدیان معتادین سطح شهر و ساماندهی کردید؟ یکی بیاد توضیح بده ساماندهی که شهردار گفته دقیقاً یعنی چی؟ آقای شهردار چرا با کلمات و اعداد شهروندان بندرعباس را بازی می‌دهید؟

۱۱)_ راه اندازی چراغ راهنمایی رانندگی هوشمند( ۸ مورد) هوشمند!
آقای شهردار منظور شما از چراغ راهنمایی و رانندگی هوشمند همان چراغ های LED است؟ با افتخار اعلام میکنید ۸ مورد چراغ راهنمایی رانندگی نصب کرده ام!

مردم شریف بندرعباس! بررسی ما به عملکرد شهردار بر عهده خودتان شهردار خسته نباشی اعضای شورای شهر بندرعباس شما هم خسته نباشید با این…

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

The Instagram Access Token is expired, Go to the Theme options page > Integrations, to to refresh it.
دکمه بازگشت به بالا