ترور هدفمند

محمد آشوری

شگرد عملیات‌های اطلاعاتی و جوخه‌های ترور فعال موساد در ایران در طول یک دهه گذشته این موضوع را محرز نموده که هر گاه دشمن خطر پیشرفت علمی تا مرحله دستیابی به فناوری های مدرن دنیا توسط دانشمندان ایرانی را عن قریب بداند، سناریوی حذف فیزیکی آنان را اجرا میکند.

با نیم نگاهی به فعالیت‌های چهار دهه اخیر نهادهای اطلاعاتی کشور در راستای تامین امنیت داخلی و خارجی میتوان دریافت بسیاری از مجاهدت های خاموش سربازان گمنام و موفقیت های عرصه اطلاعاتی – امنیتی نظام جمهوری اسلامی هیچگاه به اطلاع عموم نرسیده است.

ترور روز گذشته شهید سرافراز دکتر محسن فخری زاده را میتوان در گروه ترورهای سبک جدید سیستم های اطلاعاتی بیگانه طبقه بندی و ارزیابی کرد. با عنایت به ماههای پایانی دوره ریاست جمهوری آمریکا، سیستم حاکم بر رژیم صهیونیستی به خیال خود آخرین حربه های خود را به کار بسته تا در مدت زمان باقیمانده از عمر دولت مستعجل ترامپ، با سناریویی از پیش تعیین شده، ضمن ایجاد فضای احساسی و هیجانی در افکار عمومی ایرانیان، نظام جمهوری اسلامی را به سمت اقدام متقابل نسنجیده و متعاقبا کلید زدن سناریوی اصلی منطقه‌ای سوق دهد.

قطعا مقامات عالی رتبه سیاسی، نظامی و امنیتی کشور در این خصوص مانند گذشته بسیار هوشمندانه و با درایت عمل نموده و ضمن نشان دادن ضرب شستی قاطعانه به سرویس‌های اطلاعاتی دخیل در این عمل ناجوانمردانه، نقشه‌های دشمن را به شکست خواهند کشاند.

نظام جمهوری اسلامی کماکان با اقتدار به حرکت خود در مسیر پیشرفت و تعالی ادامه خواهد داد و به یاری خدا، خواب دشمنان را به یاس مبدل خواهد کرد. دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی کشور بلاشک با قدرتی که از آنها سراغ داریم تا رسیدن به سر منشا حرکت بزدلانه اخیر موضوع را در دستور کار خود قرار داده و تمام تلاش خود را در این خصوص به کار خواهند بست.

شهید والامقام محسن فخری زاده، قطعا در طول این سالها شاگردانی خبره و ارزشمند را برای جامعه علمی و تحقیقاتی کشور تربیت نموده و راهش با قوت بیش از پیش ادامه خواهد یافت و وعده خدا درباره ظالمان قطعا محقق خواهد شد که در قرآن کریم فرمود:

و سیعلموا الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

The Instagram Access Token is expired, Go to the Theme options page > Integrations, to to refresh it.
دکمه بازگشت به بالا