افشاگری زالی را منحرف به بند دیپلماسی نکنید

برای مثال رئیس ستاد مقابله با کرونای تهران در جمع خبرنگاران گفت که هزینه داروهای کرونا چند برابر واردات واکسن شده است اما اجازه خرید واکسن ندادند چون فکر می‌کردند گران است.

از روزهای گذشته که رییس ستاد مبارزه با کرونای تهران به هر دلیلی برخی افشاگری‌ها درباره خیانت‌ها به مردم را بیان کرده بسیاری از عمله‌های امنیتی و میرزابنویس‌ها رگ غیرت‌شان برای آن بخش از اظهارات زالی علیه ظریف باد کرده و شروع به تکذیب و فحاشی کرده‌اند.

در اینکه فرد مذکور نیز جزیی از همین مسئولان تقصیرکار در وضعیت موجود است شکی نیست ولی باید توجه داشت که با افشاگری‌هایش چه مارهایی را از لانه بیرون کشید.

زالی بخش‌های مختلفی در سخنانش داشت و گذشته از بخش دیپلماسی او درباره دروغ گفتن‌های مسئولان افشاگری کرد که قابل تکذیب نبود.

برای مثال رئیس ستاد مقابله با کرونای تهران در جمع خبرنگاران گفت که هزینه داروهای کرونا چند برابر واردات واکسن شده است اما اجازه خرید واکسن ندادند چون فکر می‌کردند گران است.

یا افشا کرد وقتی نخستین مورد کرونا در قم مشاهده شد خواهان قرنطینه قم شدم و گفتم انتخابات شهر قم تعطیل شود اما بعضی ها مرا مسخره کردند و گفتند این بیماری را براحتی کنترل می‌کنیم.

یا اینکه گفت وقتی کارشناسان سازمان جهانی بهداشت به ایران آمدند ما بجای مشورت با آنها مدام از آنها می‌خواستیم در رسانه‌ها از نظام سلامت ایران تعریف کنند. ما آمارهای مرگ و میر را از سازمان جهانی بهداشت پنهان کردیم.

او همچنین گفت کمک‌های جهانی و پزشکان بدون مرز را از فرودگاه برگرداندیم در حالی که اطلاعات چندانی درباره ویروس نداشتیم و از مشاوره‌های بین‌المللی استفاده نکردیم. چرا چین که دوست صمیمی ما است به ما واکسن کافی نمی دهد؟

زالی در حرف‌هایش گفته بود خبرهای خیلی تلخ تری برای هفته های آینده داریم و شرایط بسیار بدتر خواهد شد. دلتا ۳ ماه در هند طول کشید، آنها بسرعت همه را واکسینه کردند؛ ما نباید غصه قیمت واکسن را بخوریم حتی باید ۲ برابر قیمت بخریم و مردم را واکسینه کنیم. ما ۷۲۰ میلیون یورو خرج رمدسیویر کردیم و این پول را باید خرج واکسن می‌کردیم چطور در تحریم حاضریم تجهیزات نفتی را ۳ برابر قیمت بخریم ولی در مورد واکسن این کار را نمی‌کنیم. هیچ راهی نداریم جز ۲ هفته تعطیلی که از همین امروز باید آغاز شود.

از همه مهم‌تر این فرد خبر داد که ما فقط برای ۵ روز ذخیره واکسن داریم و نمی‌توانیم سرعت را زیاد کنیم، اگر واکسن زیاد بود ما مراکز را ۲ برابر می‌کردیم.

رسانه‌های وابسته بخوانید عمله‌های امنیتی سعی کردن با هیاهوی ظریف درباره خیانت سکوت اصل اظهارات زالی را به حاشیه ببرند و پشت آن نیز وزارت‌بهداشت و مرندی که خود از عوامل بدبختی این روزهای مردم هستند حامی ظریف شدند و به زالی حمله‌ور شدند! آیا این حضرات حب علی دارند؟! خیر از بغض معاویه شروع به لجن‌مال کردن فضا کردند که بخش‌های مختلف افشاگری‌های زالی گم شود.

انتهای پیام/*

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

The Instagram Access Token is expired, Go to the Theme options page > Integrations, to to refresh it.
دکمه بازگشت به بالا