قطعی فیبر نوری در پارسیان/ اختلال در برخی تلفن‌های همراه روستایی

قطعی فیبر نوری در منطقه بوچیر پارسیان در غرب هرمزگان دلیل اختلال در برخی تلفن‌های همراه روستایی است.

به گزارش اشکان نیوز ، از صبح امروز اختلالاتی در تلفن‌های همراه روستایی در منطقه پارسیان بروز کرده که مردم آن را به خبرنگاران فارس در غرب هرمزگان منتقل کرده‌اند.

در این زمینه پیگیری‌های فارس حکایت از آن دارد که قطع فیبر نوری شرکت زیرساخت در منطقه بوچیر پارسیان سبب بروز اختلالاتی در تلفن‌های همراه روستایی شده است اما بدلیل وجود فیبر نوری مسیر دوم، این اختلالات گسترده نیست و بخش بزرگی از ترافیک شبکه به مسیر دوم سپرده شده است.

در همین زمینه امیر یگانه مدیر مخابرات منطقه هرمزگان در پاسخ به پیگیری‌های فارس اظهار کرد: ایراد در فیبر نوری شرکت زیرساخت از صبح امروز اختلالاتی را برای سایت‌های نسل دوم ما در مناطق روستایی ایجاد کرده اما سایت‌های نسل سوم و نسل چهارم و دیتای خانگی مردم در این شهرستان برقرار است.

وی عنوان کرد: تلاش‌ها از سوی تیم‌های فنی شرکت زیرساخت ادامه دارد و ما بخش بزرگی از ترافیک مورد نیاز مردم از طریق مسیر دوم فیبر نوری پارسیان در حال انتقال هستیم تا مشکلی برای ارتباطات مردم ایجاد نشود.

به گفته مدیر مخابرات منطقه هرمزگان، تلاش‌ها برای رفع این ایراد فنی از سوی شرکت زیرساخت در جریان است و ما نیز به عنوان یکی از اپراتورهای ارائه خدمات بر بستر این فیبر، در حال پیگیری برای رفع مشکل هستیم تا پاره‌ای از مشترکان سایت‌های نسل دوم نیز که خارج از سرویس قرار گرفته‌اند به شبکه متصل شوند.

به گزارش فارس، به احتمال قوی این اشکال تا پایان امشب رفع خواهد شد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

The Instagram Access Token is expired, Go to the Theme options page > Integrations, to to refresh it.
دکمه بازگشت به بالا