فعالان تولید، سرمایه‌گذاری، صادرات و واردات مسائل و مشکلات خود را به شماره تلفن ۳۲۳۳ اعلام کنند تا به سرعت مورد رسیدگی قرار گیرد

استاندار هرمزگان اعلام کرد: از همه فعالان تولید، سرمایه‌گذاری، صادرات و واردات، می خواهیم تا مسائل و مشکلات خود را به شماره تلفن ۳۲۳۳ اعلام نمایند تا به صورت فوری مورد رسیدگی قرار گرفته و رفع شود.

به گزارش اشکان نیوز ، فریدون همتی در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان با اشاره به راه اندازی مرکز شبانه روزی فوریت های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری در هرمزگان، عنوان کرد: در این مرکز به امور واحدهای تولیدی و سرمایه گذاری در زمینه های مختلف به سرعت رسیدگی خواهد شد تا موانع و مشکلات در این عرصه به صورت فوری رفع شود.

وی ادامه داد: نمایندگان تمامی دستگاه‌های اجرایی در این مرکز حضور دارند تا به سرعت مسائل و مشکلات مطرح شده از سوی تولیدکنندگان، سرمایه گذاران، صادرکنندگان و واردکنندگان کالاهای اساسی را رصد نموده و با پیگیری و برگزاری جلسات فوق‌العاده آنها را رفع کنند.

استاندار هرمزگان افزود: از همه فعالان در این حوزه ها می خواهیم تا مسائل و مشکلات خود را به شماره تلفن ۳۲۳۳ اعلام نمایند.

همتی با تاکید بر اینکه باید همه در راستای رونق تولید، حفظ و ارتقای اشتغال و توسعه صادرات تلاش کنیم، تصریح کرد: باید شرایطی را ایجاد کنیم که تولیدکنندگان، صادرکنندگان و همچنین واردکنندگان کالاهای اساسی بدون دغدغه به توسعه فعالیت‌ها و اشتغالزایی بپردازند.

وی گفت: همه دستگاه‌های اجرایی، نظارتی و قضایی استان باید به کمک تولید و سرمایه‌گذاری بیایند و تلاش کنند که موانع در این حوزه رفع شود.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: دستگاه‌های خدمات‌رسان و بانک‌ها نیز باید در کنار تولیدکنندگان، صادرکنندگان و واردکنندگان کالاهای اساسی باشند و به آنها کمک کنند.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

The Instagram Access Token is expired, Go to the Theme options page > Integrations, to to refresh it.
دکمه بازگشت به بالا