رئیس خانه معدن ایران: شرکت مس افتخار جامعه معدنی کشور است

محمدرضا بهرامن گفت: مدیران زیادی در این شرکت زحمت کشیده‌اند تا امروز شرکت ملی مس به یکی از پشتوانه‌های اقتصادی کشور تبدیل شده و در توسعه استان‌های مختلف نقش آفرینی کند.

به گزارش اشکان نیوز به نقل از بیرونیت،‌ بهرامن با بیان این مطلب گفت: اگر جانب انصاف را در نظر بگیریم شخص دکتر سعدمحمدی منشا تحولات بزرگی در این شرکت بوده و در طول مدیریت خود توانسته علاوه بر حفاظت از منافع سهامداران، طرح‌های توسعه‌ای بزرگی در این صنعت تعریف کرده و آینده سوددهی شرکت ملی مس را تضمین کند.
بهرامن افزود: کشور مدیون مدیران توسعه‌گراست، مدیرانی که فقط امروز را نمی‌بینند و با رویکرد سرمایه‌گذاری به توسعه صنعت تحت مدیریت خود می‌پردازند.
رئیس خانه معدن ایران تصریح کرد: تحولات شرکت مس در دوره مدیریت دکتر سعدمحمدی آن‌قدر درخشان است که به افتخاری برای کل مدیران معدنی کشور تبدیل شده است.
او افزود: توجه جدی به اکتشافات، برنامه ریزی برای تولید یک میلیون تن مس کاتد، سرمایه‌گذاری برای حفظ محیط زیست در مناطق مس‌خیز کشور و مشارکت در طرح عظیم انتقال آب از خلیج فارس به فلات مرکزی ایران در سایه تعامل با سایر مدیران، از جمله طرح‌هایی است که امروز در این شرکت شاهد آن هستیم.
بهرامن گفت: توجه با اکتشافات مس در استان سیستان و بلوچستان و سرمایه‌گذاری در این استان برای محرومیت‌زدایی یکی از نقاط طلایی کارنامه شرکت ملی مس ظرف سال‌های اخیر بوده است.
رئیس‌ خانه معدن ایران افزود: حفظ کیفیت مس تولیدی ایران، افزایش ضریب خودکفایی در صنعت مس و بومی سازی قطعات تولیدی مورد نیاز از اقدامات مهم دیگری بوده که در دوره مدیریت دکتر سعدمحمدی شاهد آن بوده‌ایم.
بهرامن گفت: تعامل با بخش خصوصی و برون سپاری برخی از طرح‌ها به این بخش، توانسته بخش خصوصی را در صنعت مس توانمند کند.
او افزود: توجه ویژه به مسئولیت‌های اجتماعی در قالب باشگاه های ورزشی و کمک به توسعه مناطق مس خیز برگ برنده دیگری از مدیریت دکتر سعدمحمدی در این صنعت بوده است.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

The Instagram Access Token is expired, Go to the Theme options page > Integrations, to to refresh it.
دکمه بازگشت به بالا