شماره ۸۳ نشریه «عصر مس» از تنور چاپ درآمد

شماره جدید «عصرمس» با سردبیری «علی موذنی» منتشر شد. همراه با انتشار این شماره، ششمین شماره نشریه «مس‌آباد» با سردبیری «لیلا ملت‌دوست» منتشر شد.

مجله «عصر مس» با عنوانِ «رسانه مکتوبِ صنعت مس ایران»، شماره چهاردهم دوره تازه و شماره ۸۳  پی‌درپیِ این نشریه به‌شمار می‌رود و به تاریخِ مرداد و شهریور  ۱۳۹۹ مشتمل بر بخش‌های نظرگاه، بازتاب، پرتوهای تلاش، یادگار ماندگار، رویدادها، کارنامه و خواندنی‌ها منتشر شده است.
شماره جدید نشریه عصر مس با سرسخنی از حیدر ضیغمی مشاور مدیرعامل شرکت مس و با عنوان «صنعت مس در شش ماهه نخست خوش درخشید» آغاز شده است. در بخش نظرگاه این شماره گزارشی درخصوص امضای یک تفاهم‌نامه سبز با عنوان «از قطع وابستگی به خارج تا اشتغال‌زایی ۲۶۰ نفری با احداث کارخانجات کود شیمیایی» آمده است.  یادداشت دکتر خداداد غریب پور با عنوان «حال خوب صنعت مس ایران»، یادداشت دکتر اردشیر سعدمحمدی با عنوان « ایجاد امنیت بیمه‌ای برای سهامداران مس» و یادداشت مهندس بهروز رحمتی معاوت توسعه و اکتشافات شرکت مس با عنوان «بلندنظری در توسعه» دیگر صفحات نشریه عصر مس را تشکیل می‌دهد. سخنان بهرام شکوری رییس کمیسیون معادن  صنایع معدنی اتاق ایران، حیدر بهاروند سرپرست فدراسیون فوتبال ایران، حیدر ضیغمی در خصوص انتخاب شرکت مس به عنوان مودی مالیاتی نمونه استان کرمان و مهندس سعد عبدی مدیر امور برنامه‌ریزی و نظارت شرکت مس آورده شده است.
بخش پرتوهای تلاش به اخباری در خصوص «چهش ۶۱،۵ درصدی فروش در پایان نیم سال ۹۹، انتشار مس آباد و تحسین فرهاد حسن زاده نویسنده برجسته کودک و نوجوان از مس آباد و انتخاب روابط عمومی شرکت مس به عنوان روابط عمومی برتر در جشنواره تبلیغات و تشریفات مزین شده است.
بخش یادگار ماندگار شماره ۸۳ نشریه عصر مس پرونده‌ای درباره قهرمانی تیم فوتبال مس رفسنجان و راهیابی این تیم به مسابقات لیگ برتر و قهرمانی تیم فوتسال بانوان کشور و اهدای جام قهرمانی تیم فوتبال مس رفسنجان به کارگران مجتمع مس سرچشمه برای اولین بار است.
  تلاش‌های صورت گرفته در واحدها و مدیران بخش‌های مختلف صنعت مس که منجر به تجلیل و تقدیر از آن‌ها شده است،‌ منتشر خواهد شد.
مهمترین رویدادهای صنعت مس در مردادماه و شهریورماه در بخش رویدادهای این نشریه آمده است که از این میان می توان به بازدید رییس هیات عامل ایمیدرو و مدیرعامل شرکت مس از مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران، بازدید مدیرعامل شرکت مس از طرح‌های توسعه‌ای مس سونگون و شهربابک، بازدید مشاور مدیرعامل شرکت مس  از کارگاه آماده‌سازی نمونه و انبار مغزه اکتشافات، امضای نفاهم‌نامه  تامین کودهای فسفاته، برگزاری رویداد ایران متافوند، دیدار دکتر سعدمحمدی با بازنشستگان صنعت مس،امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین بنیاد شهید و شرکت مس، اشاره کرد.
در بخش کارنامه گزارشی درباره عملکرد شش ماهه شرکت مس در حوزه تولید و فروش، عملکرد شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه، نگاهی بر اقدامات مهم حوزه طرح جامع برق و طرح جامع آب و انتقال آب خلیج فارس آورده شده است. در بخش خواندنی‌ها گزارشی اختصاصی در خصوص جهش قیمت مس، مطلبی با عنوان سلاطین مس منتشر شده است

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

The Instagram Access Token is expired, Go to the Theme options page > Integrations, to to refresh it.
دکمه بازگشت به بالا