ایوانهو ماینز در جستجوی توسعه معدنکاری مس در کنگو

مجتمع مس سرچشمه در این مطالعه نتایج چندین مطالعه برای اکتشافات و گزینه های مفصل مورد نظر برای تسریع برنامه های توسعه در این پروژه را اعلام خواهد کرد. ایوانهو یک مطالعه امکان سنجی قطعی برای توسعه معدن شش میلیون تنی در سال کاکولا، و همچنین یک مطالعه امکان سنجی، شامل استخراج ۱.۶ میلیون تن در سال از معدن مجاور کانسوکو برای بهره برداری کامل از یک کارخانه توسعه یافته با ظرفیت ۷.۶ میلیون تن در سال در کاکولا را منتشر خواهد نمود.

علاوه بر این، این شرکت به انتشار یک ارزیابی اقتصادی مقدماتی وسیع و به روز رسانی شده برای برنامه توسعه کلی تا ۱۹ میلیون تن در سال برای تمام اکتشافات صورت گرفته تا کنون در پروژه کاموآ-کاکولا خواهد پرداخت.

معدن کاکولا نخستین ناحیه از نواحی چند گانه معدنکاری طراحی شده در پروژه کاموآ-کاکولا، که پروژه ای مشترک بین ایوانهو، زی جین ماینینگ، کریستال ریوِر گلوبال و دولت جمهوری دموکراتیک کنگوست، می باشد.

کارهای توسعه در کاکولا در دست اقدام است و تولید اولیه کنسانتره مس برای فصل سوم ۲۰۲۱ برنامه ریزی شده است. پیش بینی می شود که کاکولا پرعیار ترین معدن مس بزرگ جهان با نرخ استخراج اولیه ۳.۸ میلیون تن در سال،  با عیار تقریبی متوسط بیش از ۶ درصد مس برای سنگ معدن خوراک کارخانه در پنج سال نخست عملیات باشد.

منبع:Mining Weekly

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

The Instagram Access Token is expired, Go to the Theme options page > Integrations, to to refresh it.
دکمه بازگشت به بالا