تفاهم‌نامه همکاری مشترک

«سعید اوحدی» معاون رییس جمهوری و رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در آیین «زنگ ایثار، مقاومت و پیروزی»؛ که با حضور محمد جواد فدایی استاندار کرمان، اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، مدیرکل بنیاد شهید استان کرمان  و جمعی از مسئولان و مقامات استانی  به یاد ۳۶ هزار شهید دانش آموز در جوار مزار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزارشد؛ ضمن ادای احترام به مقام شامخ سیدالشهدای جبهه مقاومت و یاران شهیدش گفت: عملکرد شرکت ملی صنایع مس ایران به عنوان یک شرکت خصوصی در حمایت از خانواده شهدا و ایثارگران قابل تقدیر است و این شرکت برنامه‌های خوبی را در حوزه اشتغال خانواده شهدا و ایثارگران انجام داده است.

به گزارش «مس‌پرس» اوحدی با اشاره به انعقاد تفاهمنامه برای ساخت مسکن و اشتغال ایثارگران اظهار کرد: بر پایه این تفاهم نامه آقای سعدمحمدی مدیرعامل محترم شرکت مس و مجموعه صنایع مس ایران در آینده بخشی از این اشتغال را تامین می کنند اما در حوزه اشتغال ایثارگران هنوز تا نقطه مطلوب فاصله داریم.

رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان این‌که امید است از عنایت شهدا بهره مند شویم و در مسیر خدمت به جامعه ایثارگری موفق باشیم تاکید کرد: در جهت تامین اشتغال اعضای خانواده های معزز شهدا و ایثارگران شرکت‌های خصوصی باید از عملکرد شرکت مس الگو بگیرند چراکه همه ما مدیون جانفشانی‌های شهدا هستیم و در این مسیر شرکت‌های خصوصی همچون شرکت ملی مس باید پای کار بیایند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به مقام بزرگ شهدا به ویژه سپهبد شهید سردار سلیمانی گفت: شهید سپهبد سلیمانی منتسب به کرمان و در دل همه مردم کشور، مدافعان و رزمندگان جبهه مقاومت و عاشقان اهل بیت جا گرفته است.

تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین بنیاد شهید و شرکت مس امضا شد

همچنین صبح امروز در آیین نواخته شدن آیین «زنگ ایثار، مقاومت و پیروزی»؛ تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین بنیاد شهید و شرکت مس و با هدف کمک به تامین اشتغال ایثارگران بیکار با استفاده از امکانات و ظرفیت‌های موجود به امضا رسید.

بر اساس این گزارش، این تفاهم‌نامه در راستای تحقق بخشیدن به آرمان‌های بلند امام راحل حضرت امام خمینی (ره) و منویات مقام معظم رهبری به ویژه تحقق «جهش تولید» به عنوان  شعار سال جاری و همچنین به منظور اجرای سیاست‌های کلی اشتغال ابلاغی مقام معظم رهبری و اجرای سیاست‌های اصولی دولت تدبیر و امید در جهت تامین اشتغال اعضای خانواده های معزز شهدا و ایثارگران بین شرکت مس و بنیاد شهید به امضا رسید.

گفتنی است در این مراسم حیدر ضیغمی مشاور مدیرعامل شرکت مس و مدیر گروه روابط عمومی، مهندس حسین احمدی مدیر مجتمع مس سرچشمه و محراب احمدیان معاون توسعه سرمایه انسانی نیز حضور داشتند.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

The Instagram Access Token is expired, Go to the Theme options page > Integrations, to to refresh it.
دکمه بازگشت به بالا