توسعه درگهرزمین کلیدخورد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سنگ آهن گهرزمین صبح امروز جلسه انعقاد قرارداد با مشاور انتخاب پیمانکار پروژه احداث خطوط ۴ و ۵ تولید کنسانتره و پروژه افزایش بلین محصول خطوط یک ، دو ، سه کنسانتره و نیز احداث گندله‌سازی شماره ۲ با حضور مهندس «وحید میرزایی» مدیرعامل گهرزمین، قائم مقام، برخی مدیران و نمایندگانی از شرکت‌های کانی کاوان شرق و شرکت فرا تحقیق سپاهان در سالن کنفرانس این مجموعه در تهران برگزار گردید.

مهندس میرزایی مدیرعامل گهرزمین با تأکید بر تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص سال جهش تولید اظهار داشت: با جدیت به دنبال جهش تولید در حوزه صنعت و معدن هستیم و با توجه به وجود زیر ساخت‌های لازم به دنبال افزایش ظرفیت در خطوط کنسانتره و گندله‌سازی میباشیم.

وی خطاب به مدیران شرکت مشاور افزود: در برنامه‌های پیش رو شعار گهرزمین شفاف‌سازی خواهد بود و ما امروز این امانت را به شما سپرده‌ایم.

مدیر عامل گهرزمین با اشاره به استفاده از ظرفیتهای تولید داخل و تکیه بر توان داخل و جلوگیری از خروج ارز از کشور افزود: سرعت و زمان در فرایند انجام پروژه‌ها بسیار حائز اهمیت است و تمام توان در جهت تسریع این پروژه ها بکار گرفته شود.

در این جلسه تنی چند از مدیران مربوطه به تشریح نظرات و ارائه راهکارها و نقطه نظرات خود پرداختند.

انتهای پیام/*

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

The Instagram Access Token is expired, Go to the Theme options page > Integrations, to to refresh it.
دکمه بازگشت به بالا