ادامه تصویربرداری سریال «شهید شهریاری» در دانشگاه شهید بهشتی

عوامل سریال تلویزیونی «شهید شهریاری» برای ادامه تصویربرداری، پس از پایان کار در شهرک سینمایی غزالی به دانشگاه شهید بهشتی رفتند.

به گزارش اشکان نیوز به نقل از روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، سریال «صبح آخرین روز» با همکاری صدا و سیمای مرکز زنجان درباره زندگی شهید مجید شهریاری از دانشمندان هسته‌ای کشورمان در حال تولید است.
فیلمبرداری سریال از زنجان آغاز شد؛ جایی که بخش‌های مربوط به دوران کودکی و نوجوانی مجید شهریاری ساخته می‌شود و داستان آن در سال‌های ۱۳۴۵ تا ۶۵ می‌گذرد.
در این مرحله هنرمندانی همچون مهران رجبی، افسانه ناصری، اردشیر رستمی و جمعی از بازیگران زنجانی به ایفای نقش پرداختند.

مرحله دوم تصویربرداری در تهران و دانشگاه شهید بهشتی خواهد بود؛ در این بخش کاوه خداشناس در نقش بزرگسالی شهید شهریاری و سپیده خداوردی نیز در نقش دکتر بهجت قاسمی همسر شهید شهریاری به بازیگران این سریال اضافه شده و جلو دوربین می‌روند. این سریال در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای ساخته می‌شود که تولید آن اواخر مرداد ماه در زنجان آغاز شد و در ادامه پنج‌ماه نیز در تهران ضبط ادامه دارد و قرار است زندگی «شهید شهریاری» را از بدو تولد تا شهادت به تصویر بکشد.

شهید مجید شهریاری استاد دانشگاه شهید بهشتی، دانشمند هسته‌ای متولد زنجان بود که در تاریخ ۸ آذر ۱۳۸۹ در تهران و در ۴۴ سالگی توسط عوامل بیگانه ترور شد و به شهادت رسید.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

The Instagram Access Token is expired, Go to the Theme options page > Integrations, to to refresh it.
دکمه بازگشت به بالا