بیانیه‌ دختر شهید سلیمانی درباره ردیف بودجه اختصاص یافته سال ۱۴۰۰ برای بنیاد فرهنگی

در پی انتشار مفاد بودجه ۱۴۰۰ و درج نام بنیاد شهید سلیمانی در ردیف بودجه‌های پیشنهادی دولت، دختر شهید در بیانیه‌ای ضمن ارائه‌ توضیحاتی در خصوص این خبر، از دولت خواست بودجه درنظر گرفته شده به این مجموعه را برای حل مشکلات مردم اختصاص دهد.

متن این بیانیه‌ به شرح زیر است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین
مردم غیور ایران!
دوستداران حاج قاسم سلیمانی!

کمتر از یک ماه تا سالگرد شهادت سردار دلها باقی مانده است و ملت بزرگ ایران و امت عظیم اسلامی به عنوان صاحبان اصلی مکتب حاج قاسم، درصدد بزرگداشت سلوک و مسلک این مجاهد مخلص هستند.

طی چند روز گذشته اخباری منتشر شد که در لایحه بودجه ۱۴۰۰ مبلغی برای بنیاد مکتب حاج قاسم سلیمانی درنظر گرفته شده است. آنچه مسلم است سرمایه بی بدیل برای تعمیق و گسترش مکتب حاج قاسم، محبت دل های امت و قلوب شیفتگان انقلاب اسلامی است و از سوی دیگر نیز تقاضایی از جانب خانواده شهید و بنیاد مکتب حاج قاسم برای اختصاص ردیف بودجه صورت نگرفته بوده است.

البته این نکته از طریق مدیر عامل بنیاد به دستگاه های مسوول منتقل شده است؛ اما اینجانب به نمایندگی از سوی خانواده شهید سلیمانی ضمن تشکر از دغدغه مسوولان محترم اجرایی و دست اندرکاران تنظیم بودجه، به اطلاع میرسانم اقدام شایسته در این زمینه، حذف عنوان بنیاد از ردیف بودجه ۱۴۰۰ و اختصاص این بودجه ها به حل مشکلات مردم و ترویج مکتب حاج قاسم است که سلوک آن شهید عزیز نیز همین مرام بوده است.

زینب سلیمانی
۹۹/۹/۱۵

درسی که سلیمانی به بودجه‌خواران داد

از روزی که خبر اختصاص میلیاردی بودجه به یک بنیادفرهنگی به نام سردارسلیمانی منتشر شد، افکارعمومی انتقادات فراوانی را به این تصمیم کردند و برخی دیگر نیز با خود می‌گفتند اگر خانواده فرمانده پیشین سپاه‌قدس دل‌شان به حال جایگاه آن شهید بسوزد بی‌شک در این روزگار تلخ معیشتی از این بودجه اعلام برائت می‌کنند و عطایش را به لقایش می‌بخشند.

همین هم شد و امروز دختر سردار قاسم‌سلیمانی ذکاوت نشان داد و نام پدر را از بند این بودجه رها کرد؛ هرچند که شاید در قالب بودجه‌های دیگر کمک‌هایی برای این بنیاد یا مسائل مربوط دیگر بشود ولی دیگر تابلوی بودجه میلیاردی برسر در مکتب این خانواده نصب نمی‌شود.

از طرفی دیگر فرد مذکور با عملکردش، درس بزرگی به کسانی داد که با شیوه‌های متفاوت و مختلف هرساله دهان خود را برای بلعیدن بودجه باز می‌کنند و هیچ خروجی ندارند در حالی که مردم گرسنه هستند و مشکلات گوناگون هر روز جامعه را به سمت مصائب گوناگون سوق می‌دهد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

The Instagram Access Token is expired, Go to the Theme options page > Integrations, to to refresh it.
دکمه بازگشت به بالا