دیروز، حتی ۱ بلیت سینما در تهران فروش نرفت_منوچهر محمدی

دولت فقط توپ را در زمین مردم می‌اندازد.مدام می‌گوید چون مردم رعایت نکردند ما دچار چنین وضعیتی شدیم.خب حالا که شدیم، شما چه کردی برای ما آقای دولت؟ ما در زمان جنگ هم این‌چنین تلفات روزانه نداشتیم که امروز در مواجهه با کرونا داریم.

به گزارش اشکان نیوز ، “منوچهر محمدی” طی گفتگویی اعلام کرد : سینمای ما در هر ۳ چرخه تولید، توزیع و نمایش فلج شده و تمامشان تعطیل هستند.

وی افزود: آمده‌اند فعالیت سینماها را تا ساعت ۶عصر مجاز کرده‌اند.در همین شرایط بروید ببینید در کلان‌شهری مانند تهران، چند سینما باز است.من دیشب، یک بررسی انجام دادم و دیدم در ۸ سینمایی که در تهران فعال بود، حتی یک عدد بلیت هم فروش نرفت.

تأکید کرد: دولت فقط توپ را در زمین مردم می‌اندازد.مدام می‌گوید چون مردم رعایت نکردند ما دچار چنین وضعیتی شدیم.خب حالا که شدیم، شما چه کردی برای ما آقای دولت؟ ما در زمان جنگ هم این‌چنین تلفات روزانه نداشتیم که امروز در مواجهه با کرونا داریم.

تصریح نمود: سرمایه ملی دارد از بین می‌رود و کسی هم به دادش نمی‌رسد.در آمریکا چندین کمپانی بزرگ‌ که تا ۲ هزار سینمای زنجیره‌ای دارند، اعلام ورشکستگی کرده‌اند اما فلاکت سینمای ما را چه کسانی باید راهبری کنند؟ آن‌هم در شرایطی که‌ احساس می‌کنم احتمالا تا نیمه نخست ۱۴۰۰ با این ویروس منحوس دست‌به‌گریبان هستیم و وضعیت سالن‌ها و تولیدات ما نیز به وضع عادی بازنمی‌گردد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

The Instagram Access Token is expired, Go to the Theme options page > Integrations, to to refresh it.
دکمه بازگشت به بالا