آروبیس امیدوار به تحقق برنامه‌های مالی به‌رغم همه‌گیری کووید ۱۹

مدیرعامل کمپانی آلمانی «آروبیس» به‌عنوان بزرگترین تولید کننده مس اروپا؛ گفت: این شرکت انتظار دارد پیش‌بینی درآمدهایش در سال جاری به‌رغم خسارت‌های اقتصادی ناشی از بحران کووید 19 به وقوع بپیوندد.

به گزارش اشکان نیوز، رونالد هرینگز گفت: «آروبیس» به خوبی بر بحران ویروس کرونا چیره شده و ما در حال دستیابی به تولید بالایی هستیم.
او افزود: به درآمدهای عملیاتی پیش‌بینی شده پیش‌مالیاتی ۲۱۸ تا ۲۹۵ میلیون دلار این گروه برای سال مالی ۲۰۲۰/۲۰۱۹ دست خواهد یافت.
رونالد هرینگز گفت: من می توانم این پیش‌بینی را تأیید کنم، ما انتظار داریم به این ارقام دست یابیم اما هنوز نتایجی در دست نداریم که آن را اعلام کنیم.
بر اساس این گزارش، «آروبیس» پریمیوم‌های مس ۲۰۲۱ را ۹۶ دلار بالای ارقام بورس فلزات لندن پیشنهاد خواهد داد، که علی رغم همه‌گیری کووید ۱۹ تغییری نسبت به ۲۰۲۰ ندارد.
هرینگز با بیان این‌که ما همچنان به رغم شیوع ویروس کرونا شاهد تقاضای بالا برای مس هستیم، افزود: زمینه‌های اصلی‌ای که نیازمند مس می‌باشند به قوه خود باقی خواهند ماند: دیجیتالیزه کردن، انتقال به انرژی سبز، برقی‌سازی و تولید اتومبیل‌های برقی. ما همچنین شاهدیم که بعضی کشورها در حال شروع پروژه‌های زیر ساختی خود برای کمک به بهبود اقتصادی‌شان، هستند و احداث زیرساخت‌ها نیاز به مقادیر هنگفتی از مس دارد. ما در سطح تقاضای تولید مشاهده شده پیش از بحران کووید ۱۹ نیستیم، اما مشاهده می‌کنیم که کاهش‌های نسبتاً اندک ۱۰ تا ۱۵ درصدی در تقاضا برای بعضی فراورده‌ها در مقایسه با دوره بسیار خوب پیش از کووید ۱۹ وجود دارد.
بر پایه این گزارش، تعرفه‌های ذوب و پالایش، مبالغ تعیین شده ۶۲ دلاری برای فراوری سنگ معدن در ۲۰۲۰، در حال حاضر از طرف صنعت مس مورد بحث قرار گرفته است. رونالد هرینگز  در این‌باره گفت: من این سطح را به اندازه کافی بالا نمی‌بینم که بتواند زنجیره تولید مس را به طور پایدار حمایت کند. ما شاهدیم که عرضه کنسانتره از سوی معادن به خوبی جریان دارد که به نظر می‌رسد بر تأثیرات کووید ۱۹ غلبه کرده اند و قویاً به تولیدشان ادامه می‌دهند. من انتظار دارم طی ماه‌های آینده جریان تولید کنسانتره مس به خوبی ادامه یابد.
منبع: ماینینگ

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

The Instagram Access Token is expired, Go to the Theme options page > Integrations, to to refresh it.
دکمه بازگشت به بالا