کودلکو مصمم برای دستیابی به اهداف ۲۰۲۰

مدیرعامل شرکت معدنکاری مس دولتی شیلیایی کودلکو با اشاره به این‌که همه‌گیری ویروس کرونا در حال حاضر با نرخ پایین ابتلا تحت کنترل است گفت: این شرکت با ظرفیت کامل مشغول عملیات است و قصد دارد به اهداف تولید 2020 خود دست یابد.

به گزارش اشکان نیوز به نقل از روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه، همه گیری کووید ۱۹ در ماه مارس شیلی را مورد اصابت قرار داد و کودلکو، بزرگترین تولید‌کننده مس جهان، را وادار به کاهش شدید نیروی کار، تعدیل شیفت‌های کاری و توقف پروژه‌های توسعه کرد. حال پس از چندماه کنترل‌های سفت و سخت برای جلوگیری از شیوع کرونا «اکتاویو آرانه دا» مدیرعامل کودلکو در مراسم رونمایی از یک وسیله نقلیه الکتریکی خطاب به گزارشگران گفت: «وضعیت تولید ما ۱۰۰ درصد عادی ست و ما انتظار داریم تا پایان سال به تمامی اهداف تولید خود دست یابیم.»
بر اساس این گزارش،‌ برقی کردن ناوگان حمل و نقل معادن بخشی از تلاش کودلکو در سال‌های آینده برای افزایش بهره‌وری است. «آرانه دا» در این زمینه گفت: «ما بویژه در معدنکاری زیر زمینی پیش‌بینی می کنیم که در آینده، حد اکثر تا ۲۰۳۰، اکثریت تجهیزات تولید را برقی کرده باشیم.»
تولید کودلکو در نیمه نخست ۲۰۲۰، حتی با وجود اینکه این شرکت تصمیماتی را برای مهار ویروس در عملیات‌های بزرگ شامل ال تن ینته به اجرا در آورد، ۴.۷ درصد افزایش یافت.

منبع: ماینینگ

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

The Instagram Access Token is expired, Go to the Theme options page > Integrations, to to refresh it.
دکمه بازگشت به بالا