به همت شهرداری بندرعباس، ۲۲۰ خبرنگار حوزه مدیریت شهری تجلیل شدند

در آیینی با حضور مهدی نوبانی شهردار بندرعباس، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس، اسمعیل جهانگیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان، مدیران شهرداری، رئیسی سرپرست صدا و سیمای مرکز خلیج فارس، غلامعباس شمس الدینی رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی روزنامه نگاران هرمزگان، محمد نعمتی رئیس انجمن کارفرمایان روزنامه نگاران هرمزگان، علی اکسیر مدیر عامل خانه مطبوعات هرمزگان، سرهنگ محمد رسول جلالی رئیس بسیج رسانه استان هرمزگان و جمع کثیری از خبرنگاران و مدیران مسئول رسانه ها از 220 نفر از خبرنگاران حوزه شهری تجلیل شد.

مهدی نوبانی شهردار بندرعباس در این آیین با تبریک روز خبرنگار بر همه ی خبرنگاران استان هرمزگان بیان کرد:
از تلاش و همراهی شما خبرنگاران در انعکاس اخبار و وقایع مجموعه مدیریت شهری بندرعباس تشکر میکنم و این مراسم، اقدام کوچکی برای تقدیر از زحمات شما بزرگواران که طی یکسال گذشته در کنار مجموعه شهرداری بندرعباس بودید و برای انعکاس عملکرد این مجموعه تلاش کرده‌اید.
نوبانی گفت: شما خبرنگاران با قلم ،فکر، ایده و نظرات خود می توانید چراغ راه مدیران باشید و رسالت خبرنگاری در دنیای مدرن رسالتی بسیار ارزشمند، ارزنده و کاملا مردم محور است چون که دغدغه اصلی خبرنگاران، جامعه و مردم هستند.
شهردار بندرعباس در ادامه سخنان خود اظهار کرد: ازشما خبرنگاران در حوزه مدیریت شهری درخواست میکنم که ضمن بیان نقادانه و راهگشای مسائل، مشکلات و چالش های شهر، بیش از پیش در به تصویر کشیدن و معرفی خدمات شهری و تلاش برای تقویت امید به آینده در آحاد جامعه، پیشگام باشید.
نوبانی در بخش دیگری از سخنان خود به پروژه‌های مجموعه شهرداری اشاره و تصریح کرد: در هفته دولت نزدیک به ۲۰ پروژه برای بهره برداری و کلنگ زنی در برنامه داریم که بهره برداری از باغ آفریقایی، زمین های ورزشی در محلات، احداث ساختمان ایستکار و کلنگ زنی چرخ و فلک از مهمترین آنها می باشد.
وی گفت: در یکسال گذشته پروژه های مهمی به همت مجموعه شهرداری و با حمایت های اعضای شورای شهر بندرعباس به بهره برداری رسید که مهمترین آنها بهره برداری از پروژه زیب لاین و پل معلق کوهستان پارک پنجه علی، افتتاح آبنمای خشک موزیکال و بوستان آزاد شهر، بازگشایی بلوار معراج، اجرای تقاطع غیر همسطح مهرگان، پیامبراعظم و پل پیامبر اعظم ، نصب، رنگ آمیزی و نورپردازی المان های سطح شهر می باشد.
نوبانی افزود: در راستای توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی با حمایت اعضای شورای شهر ۲۴ دستگاه اتوبوس و ۵۰ دستگاه ون خریداری شده که در سالجاری ۴ دستگاه اتوبوس و ۱۵ دستگاه تاکسی به ناوگان اضافه شده است.
شهردار بندرعباس در پایان گفت: توسعه فضای سبز و پارک نیز در دستور کار مجموعه شهرداری بوده و از محل دریافت مالیات بر ارزش افزوده با همکاری اداره کل امور مالیاتی استان پارک ارمغان مالیاتی در محل میدان میوه و تره بار قدیم کار احداث آن شروع شده است.
در ادامه اسماعیل بواشه رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس با تبریک روز خبرنگار، خبرنگاران را پیش قراولان عرصه اطلاع رسانی دانست و گفت تلاش های شما در این عرصه قابل ستودن است و همچنین یاد و خاطره عزیزانی که در عرصه رسانه فعالیت می کردند و امروز در بین جمع نیستند را گرامی داشت.
در ادامه مراسم علی اکسیر، مدیر عامل خانه مطبوعات هرمزگان، غلامعباس شمس الدینی، رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی روزنامه نگاران استان هرمزگان، محمد نعمتی رئیس انجمن کارفرمایان روزنامه‌ نگاران استان هرمزگان، اسمعیل جهانگیری، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان و محسن رئیسی، قائم مقام صدا و سیمای مرکز خلیج فارس به ایراد سخنرانی پرداختند و همگی با تقدیر از مجموعه شهرداری برای برگزاری این مراسم به وحدت و انسجام بین رسانه های استان تاکید نمودند.

گفتنی است؛ در پایان مراسم از خانواده خبرنگار شهید یوسف دقت، خلیل تنیده، پرویز سالاری، رهبر امامدادی و حسین نارنجی نسب از پیشکسوتان حوزه رسانه و تعداد ۲۲۰ نفر از خبرنگاران و فعالین فضای مجازی تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

The Instagram Access Token is expired, Go to the Theme options page > Integrations, to to refresh it.
دکمه بازگشت به بالا