ساختمانهای نوساز، ایمنی را جدی بگیرند!

مدیر بازرسی شهرداری بندرعباس با حضور در سازمان آتش نشانی،ایمنی ساختمان های نوساز شهر بندرعباس را دغدغه جدی شهردار دانست.

علی نیکوئی با اشاره به اینکه سازمان آتش نشانی سازمانی تخصصی و کاربردی است گفت: این سازمان قبل از وقوع حوادث باید در موضوعات پیشگیری از جمله ساختمان های نوساز ورود جدی و برای آن مجوزات لازم را صادر کند.
وی با تاکید بر حوادث فصل تابستان از شهروندان بندرعباسی خواست تا ضمن رعایت کلیه نکات ایمنی،همراهی و همکاری با سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی را داشته باشند.
نیکوئی با قدردانی از نیروهای سازمان آتش نشانی شهرداری بندرعباس در مهار آتش سوزی پالایش نفت آفتاب بندرعباس گفت: یکی از دغدغه های جدی شهرداری بندرعباس راه اندازی ایستگاه ویژه آتش نشانی با تجهیزات عالی در صنایع غرب است که باید با ورود مسئولان استانی این موضوع در کمترین زمان صورت گیرد.
نیکوئی برای حفظ آمادگی جسمانی نیروهای آتش نشانی مسابقات ورزشی و خدمات رفاهی مناسب را از مسائل تشویقی عنوان کرد تا بتوانند بازدهی بهتری در شرایط کار داشته باشند.
مدیر بازرسی شهرداری بندرعباس، ارزیابی و عملکرد سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در نیمه اول سال ۱۴۰۱ را مطلوب عنوان کرد و گفت: به واقع تخصص، تجربه و دانش در بین نیروهای این سازمان مشهود است که برای ارتقا و جایگاه شغلی کارکنان آتش نشانی تاثیر بسزایی خواهد داشت.
در پایان این نشست لیاقت رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی گزارشی را از عملکرد این سازمان در سه ماه اول سال ۱۴۰۲ ارائه کرد.
انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

The Instagram Access Token is expired, Go to the Theme options page > Integrations, to to refresh it.
دکمه بازگشت به بالا