دادستان بندرعباس در بازدید از پروژه های عمرانی سطح شهر: همت مجموعه شهرداری بندرعباس در اجرای پروژه ها قابل ستودن است/ توسعه و پیشرفت شهر در گرو همکاری همه دستگاه‌های اجرایی

دادستان شهر بندرعباس در بازدید از پروژه های عمرانی سطح شهر از همت و تلاش شهردار بندرعباس، مجموعه شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس در اجرای پروژه‌های شهری تقدیر و تشکر نمود و عملكرد مثبت شهرداری را قابل قبول خواند.

علیرضا احمدی منش دادستان بندرعباس، مهدی نوبانی شهردار بندرعباس، بازماندگان معاون عمرانی و امور زیربنایی شهرداری، فتاح پور مدیر عامل سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری و دهقانی شهردار منطقه یک از روند پیشرفت پروژه های شهرداری بندرعباس بازدید نمودند.

علیرضا احمدی منش دادستان بندرعباس در این بازدید بیان کرد: عملکرد مثبت و قابل توجه مدیریت شهری بندرعباس در اجرای طرح های سطح شهر در راستای ارائه خدمات بهینه و رضایت بخش به شهروندان می باشد که میبایست دیگر مسؤلان دستگاه های اجرایی نیز همراه و همگام با مجموعه شهرداری در این مسیر باشند.

احمدی منش گفت: اجرای این پروژه ها کمک بزرگی به حل مشکلات و گره های ترافیکی و تسهیل در عبور و مرور مردم می کند و تاثیر زیادی در توسعه شهر خواهد نمود.

دادستان بندرعباس تصریح کرد: ساماندهی معابر و ورودی های شهر، افزایش سرانه فضای سبز، ایجاد تقاطع های غیر همسطح و…. در مجموعه شهرداری باعث عمران، توسعه و پیشرفت شهر می شود.

احمدی منش به زیباسازی فضاهای شهری توسط شهرداری در سطح شهر اشاره و خاطر نشان کرد: زیباسازی فضاهای عمومی شهر و توجه به مبلمان شهری نقش مهمی در شادابی و افزایش روحیه شهروندان دارد که علاوه بر افزایش بصری شهر، این مهم منجر به کاهش وقوع جرم نیز خواهد شد و مجموعه مدیریت شهری در کنار اجرای پروژه ها، زیباسازی و نورپردازی آنها را نیز در دستور کار خود قرار دهد.

احمدی منش در پایان گفت: ما در مجموعه قضایی استان در راستای حل مشکلات شهروندان و کمک به مدیریت شهری آمادگی داریم تا با همراهی و همکاری یکدیگر بتوانیم مشکلات را به حداقل برسانیم.

مهدی نوبانی نیز در این بازدید ضمن تقدیر از همراهی مجموعه قضایی استان با شهرداری بندرعباس بیان کرد: اجرای پروژه‌های عمرانی در سطح شهر در راستای توسعه و ارتقاء زیر ساخت های شهر بندرعباس از اولویت‌های مجموعه شهرداری است.

شهردار بندرعباس با تاکید بر اجرای دقیق و با کیفیت پروژه ها در شهر، گفت: در اجرای پروژه ها، شهروندان ناظران خوبی هستند و ما در مجموعه شهرداری علاوه بر سرعت بخشیدن به اجرای پروژه ها، دقت و رعایت کیفیت نیز مد نظر قرار گرفته است.

نوبانی از حمایت و پشتیبانی اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس در اجرای پروژه ها و طرح های سطح شهر که در تسریع امور نقش مهمی داشته اند، تقدیر و قدردانی نمود.

شهردار بندرعباس گفت : امیدواریم بتوانیم با اجرای این پروژه ها شاهد توسعه متوازن در تمامی مناطق چهارگانه شهرداری باشیم و سبب جلب رضایت شهروندان شود.

گفتنی است، پروژه های ساماندهی ورودی شهر، تعریض ورودی شرقی شهر، پارک ارمغان مالیاتی، تقاطع های پیامبر اعظم(ص) و مهرگان، پل پیامبر اعظم(ص)، بازگشایی معبر اسلام آباد، اجرای پروژه شهربازی و مکان نصب چرخ و فلک و پروژه آکواریم مورد بازدید قرار گرفت.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

The Instagram Access Token is expired, Go to the Theme options page > Integrations, to to refresh it.
دکمه بازگشت به بالا