بیمارستان خلیج فارس متعلق به بیمه شدگان است و ارتقاء خدمات درمانی هدف مدیریت درمان تامین اجتماعی است

مدیر درمان تامین اجتماعی استان هرمزگان در نشست با مدیر درمان پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس به بررسی راهکارها و چالشهای ارتقا خدمات درمانی در استان پرداختند.

غلامعباس مومنی میزبان مدیر درمان پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس ضمیری و حیدری بلوکی بود.

دراین نشست که به منظور هم افزایی و ارتقاء خدمات درمانی به بیمه شدگان در استان صورت گرفت ، مومنی گفت: ایفای مسئولیت های اجتماعی شرکت نفت ستاره در حوزه ی درمان استان ستودنی است ،افزود: بیمارستان خلیج فارس تنها بیمارستان تامین اجتماعی در استان است که خدمات کاملا رایگان به بیمه شدگان ارائه می دهد و متعلق به بیمه شدگان است . همراهی صنایع بخصوص شرکت نفت ستاره که متلعق به تامین اجتماعی است و ارتقاء خدمات آن برای کارکنان خود پالایشگاه بعنوان بیمه شدگان این سازمان یک حق است می تواند بسیار موثر باشد.

ضمیری نیز در این دیدار به ارتقاء خدمات درمانی در استان و بیمارستان خلیج فارس با همکاری و مشارکت دو دستگاه تأکید کرد و گفت: بیمارستان خلیج فارس و نفت ستاره هر دو از یک بدنه هستند و هم افزایی و مشارکت ما به سود بیمه شدگان خواهد بود .

وی ابراز امیدواری کرد درآینده ای نزدیک با بازدید مدیرعامل نفت ستاره از مجموعه خلیج فارس همکاری های موثری در استای ایفای مسئولیت های اجتماعی نفت ستاره در استان بخصوص در حوزه ی درمان تامین اجتماعی شکل خواهد گرفت.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا