توسط اطلاعات سپاه ثارالله؛ شبکۀ انحرافی فکری و عقیدتی در کرمان متلاشی شد

یک شبکه‌ی انحرافی فکری که با برگزاری جلسات در پارک‌ها و اماکن عمومی تحت پوشش عناوین ورزشی و مذهبی با نام شکرگزاری، با فریب تعدادی از شهروندان کرمانی، آن‌ها را به سمت انحرافات عقیدتی و امنیتی سوق داده بود، توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه استان کرمان متلاشی شد.

به گفته‌ی معاون روابط عمومی سپاه ثارالله استان کرمان، رصد اطلاعاتی نشان می‌دهد برخی عناصر اصلی این شبکه اکنون در خارج از کشور مستقر هستند و سرشبکه‌های داخلی نیز شناسایی و دستگیر شده‌اند.

معاون روابط عمومی سپاه ثارالله استان کرمان از متلاشی شدن شبکه‌ی انحرافی فکری و عقیدتی در کرمان توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه استان کرمان خبر داد.

این شبکه با برگزاری جلسات انحرافی در پارک‌ها و اماکن عمومی تحت پوشش عناوین ورزشی و مذهبی با نام شکرگزاری، شمار عدیده‌ای از شهروندان استان را فریب و به سمت انحرافات عقیدتی و امنیتی سوق داده است.

همچنین این شبکه به دنبال ضربه زدن به ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ، سیاه‌نمایی و تشویش اذهان عمومی و پخش اقدامات مجرمانه‌ی خود در رسانه‌های معاند بوده است .

رصد اطلاعاتی نشان می‌دهد برخی عناصر اصلی این شبکه اکنون در خارج از کشور مستقر هستند و سرشبکه‌های داخلی نیز شناسایی و دستگیر شده‌اند.

جزییات و اطلاعات تکمیلی درخصوص اقدامات ضد امنیتی این شبکه اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا