گروه تروریستی طالبان ۳۶۰۰۰ هزار نیروی خود را به پنجشیر فرستاده است

این یک معنی بزرگ و مشخص دارد طالبان تمام تمرکز و قدرت خودش رو در پنجشیر متمرکز کرده است.

اکنون تمام مناطق افغانستان بجز پنجشیر که در حال جنگ و درگیری سنگین با طالبان هستن تمامی مناطق محیا برای قیام سراسری است.مردم با قیام میتوانند مناطق خود را از اندک نیرو های طالب آزاد کنند.
قیام سراسری دو دلیل بزرگ دارد؛
یک- آزادی راحت مناطق به دلیل کمبود و ضعف نیرو ها، دوم- بهم زدن تمرکز طالبان در پنجشیر به نفع جبهه مقاومت
اکنون در همه مناطق بجز پنجشیر کمتر از ۲۰۰ راس طالب است، یک طالب چند اسلحه دارد؟ چند خشاب دارد؟ چند گلوله دارد؟
پس تنها راه یک چیز است قیام سراسری بهترین موقعیت همین الان است منتظر معجزه نباشید ، برای ناموس برای خاک برای وطن برای فرزندان برای خود و آینده بپاخیزید.
با سکوت و ترس آنها بیخیال شما نمی‌شوند هرکسی را به بهانه بالاخره قتل عام می‌کند یا از خانه و خانواده جدا می‌کند ناموس تو را می‌گیرد خانه‌ی تو را می‌گیرد دیر یا زود امروز یا فردا امروز دوستت، همسایه‌ات همشهری‌ات اما شک نکن شک نکن فردا نوبت تو است.

طالبان دشمن همه‌ی مردم افغانستان است. هم پشتون، تاجیک، هزاره، ازبک و سایر اقوام از شیعه و سنی فارس و غیر فارس الی آخر..

پس تنها راه یک چیز است قیام سراسری بهترین موقعیت همین الان است منتظر معجزه نباشید مردم افغانستان خودتان بزرگترین قدرت هستید.

برای ناموس برای خاک برای وطن برای فرزندان برای خود و آینده بپاخیزید شما میتوانید این بهترین فرصت است، نگذارید به حسرت تبدیل شود، آینده با طالبان جز جنایت، جنگ، فقر، گرسنگی، بیماری و انزوا نیست.

جوانان افغانستان غیرت و مردانگی خود را نشان دهید حتی با مرگ یا مثل یک قهرمان شهید شوید یا مثل یک ترسو توسط زیر پای سربازان پاکستانی با ننگ و ذلت کشته شوید.

انتخاب با خودتان است با اسلحه با تیرکمان با سنگ با چوب با چاقو با شمشیر حتی با دست‌های خالی اما پرقدرت به خیابانها بیایید و طالبان را از مناطق خود بیرون کنید، نابودشان کنید.

زنده باد مقاومت دوم راه مقاومت ادامه دارد

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا