باختر نو مدعی نهایی شدن تله کابین در خلاء مدیریت و سکوت خبری شد!

هر چند اخبار واصله به میراث‌باشی در حال حاضر نشان از آن دارد که تیم میراث فرهنگی وارد شونده به کرمانشاه مخالفت خود با احداث تله‌کابین را اعلام کرده است.

به گزارش اشکان نیوز ، اما باختر نو در خبری نوشت:بر اساس گزارشات منابع خبری باختر تیمی از مدیران ارشد وزارت میراث فرهنگی شامل دکتر شیرازی ،دکتر عمرانی از پژوهشگاه و دکتر عزیزی رییس پایگاه‌های میراث فرهنگی کشور شب گذشته وارد کرمانشاه شده و در سکوت خبری با پیمانکار عراقی و برخی دیگر از عوامل تله کابین جلسه‌ای برگزار کرده‌اند.

این در حالی است که دکتر قادری از روز دوشنبه گذشته رسما بعنوان مدیر بیمه سلامت برگزیده شده و اکنون در میراث فرهنگی مسئولیتی ندارد.

به نظر می‌رسد با توجه به مخالفت‌های اصولی فعالان میراث فرهنگی با پروژه تله کابین که آسیب جدی به حریم طاق بستان وارد می‌کند،مسئولان استان قصد دارند در سکوت خبری و خلاء مدیریت در میراث‌فرهنگی این پروژه که مضرات اسفناکی برای طاق بستان دارد را عملیاتی کنند.

پیش فروش ۱۵۰ باب مغازه ! رستوران و هتل و جابجایی ارقام چند صد میلیاردی ،عدم شفافیت در انتخاب پیمانکاران و … از نقاط مبهم و غیر شفاف این پروژه عظیم است که باعث شده مدیران مربوطه با مخفی‌کاری و سرعت زیاد به دنبال شروع این پروژه باشند.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا